Prodej a servis svařovací techniky
ABICOR BINZEL, GCE Autogen, ESAB,
3M Speedglas, Kühtreiber, ...

Certifikace ČSN EN ISO 9001:2009

NOVINKY SORTIMENT SERVIS CERTIFIKACE REFERENCE KE STAŽENÍ KONTAKT

Certifikát ISO 9001:2009 ...

 
 

Certifikace ČSN EN ISO 9001:2009

Kvalita, v dnešní době chápána již jako samozřejmost, je pro zákazníka spolu s cenou jedním ze základních aspektů výběru dodavatele. Pro každého z nás to znamená být si vědom, že je na jedné straně dodavatelem a na straně druhé zákazníkem, požadovanou kvalitu dodávat a také kvalitu vyžadovat. Systém řízení jakosti je hnací silou procesu neustálého zdokonalování a zvyšování kvality ve všech činnostech naší společnosti.

Systém řízení jakosti dle normy ISO 9001:2009, jehož konečná certifikace proběhla v září 2009, se vztahuje na nákup, prodej a servis dílů a zařízení pro svařování a řezání kovů.

Co je to ISO ? Historie řízení jakosti.

ISO je zkratka Mezinárodní organizace pro standardizaci. Tato organizace je celosvětovou federací národních normalizačních orgánů (členů ISO). Tvorba mezinárodních norem je obvykle prováděna technickými komisemi ISO. Systémy řízení jakosti se vyvinuly historicky společně s dělbou práce, hromadnou výrobou a požadavky trhu. Evropské normy ISO řady 9000 vznikly koncem osmdesátých let jako výsledek snahy zavést v podnicích pevný organizační a informační systém. Vznikly na základě národních norem britských, kanadských, amerických jako nutnost zajištění integrace národních ekonomik v rámci EU.

Prohlášení o shodě

Výrobky splňují požadavky ve smyslu zákona č. 22/ 97Sb.
a nařízení vlády ČR č. 170/ 1997, č. 173/ 1997 a č. 177/ 1997.

 

 
       VLČEK - Svařovací technika spol. s r. o.
       Všechna práva vyhrazena
       Novinky   l   Sortiment   l   Servis   l   Certifikace   l   Reference   l   Ke stažení   l   Kontakty